Jan Wagner: Videa o americké historii online

pondělí 27. dubna 2009 ·

Web American History in Video nabízí více než 400 hodin filmových dokumentů a zpravodajství o americké historii, cílový rozsah by měl přesáhnout 2000 hodin.

Kolekce American History in Video vznikla ze spolupráce A&E Television Networks ze zdrojů The History Channel®, A&E Network®, and Biography®. Přístup je buď z třinácti období, z vybraného desetiletí, konkrétní události, osobnosti, místa nebo tématu.

Videa jsou doplněna komentářem s vyznačením právě přednášeného textu:Z videa si můžete snadno a rychle vytvořit kratší videoklip pro výuku:Videa si můžete vkládat do vlastního webu.Omlouvám se čtenářům za předčasné nadšení, web American History in Video je nyní chráněn heslem. V době testování byl volně přístupný.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.