SCIO: Setkání škol a obcí Jihočeského kraje

středa 25. února 2009 ·

Aktuální témata školství mají možnost prodiskutovat představitelé základních škol a jejich zřizovatelů – obcí a měst Jihočeského kraje na neformálním setkání v pondělí 16. 3. 2009.

Setkání realizuje společnost Scio, která již v dřívějších letech realizovala v Praze podobné panely s řediteli a zástupci škol, během letošního školního roku se vydává za školami do jednotlivých krajů. Po nedávných návštěvách Pardubického, Jihomoravského, Zlínského a  Moravskoslezského kraje se pracovníci studia základních škol společnosti Scio těší na setkání v kraji Jihočeském.

Vítáni jsou jak ředitelé, zástupci ředitelů, učitelé a výchovní poradci ze základních škol, tak i představitele města a obcí v Jihočeském kraji.

Místo konání: České Budějovice, Boženy Němcové 49/3, zasedací místnost odboru školství 

Čas: 9.30 – 13.30 hod.

Chcete se setkání zúčastnit? Zaregistrujte se na adrese: zs@scio.cz SCIO

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.