Bořivoj Brdička: Integrace technologií podle modelu TPCK

pondělí 16. února 2009 ·

Slovo inovace se v současné době stalo ikonou znázorňující jeden z hlavních atributů doby (viz Evropský rok tvořivosti a inovací). V rychle se měnícím světě musíme být všichni schopni tvořivým způsobem modifikovat své postupy podle zrovna vzniklé situace. Je jen málo povolání, na něž by se to vztahovalo více než na učitele. Pohybují se ve velmi složitém a chaoticky se měnícím prostředí, kde úspěch často závisí na schopnosti při řešení nečekaných problémů se znalostí věci improvizovat.
http://www.spomocnik.cz/index.php?id_document=2300

Bořivoj Brdička

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.