ÚIV: Nové číslo časopisu The Magazine Education and Culture in Europe

pátek 12. ledna 2007 ·

Evropská komise vydala na konci roku 2006 26. číslo časopisu The Magazine: Education and Culture in Europe. Tento časopis informuje o politice Evropské unie v oblastech vzdělávání, odborná příprava, mládež, kultura, jazyky, sport a občanská společnost. Přináší konkrétní příklady dobré praxe z realizace různých evropských projektů v uvedených oblastech. Je vydáván v němčině, v angličtině, ve španělštině, ve francouzštině, v italštině a v polštině a distribuován zdarma. Časopis je možno objednat na adrese: http://ec.europa.eu/dgs/education_culture/publ/mag_en.html. Na této adrese jsou také dostupné jeho elektronické verze.

ÚIV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.