Jan Wagner: Google Video dnes zadarmo!

pondělí 26. června 2006 ·

Google dnes poskytuje bezplatný přístup k videoklipům, které bežně stojí od 0,99 do 14,99 USD. Jde o klasické filmy, dokumenty, hudební či kreslené filmy i další videonahrávky.

Google dnes poskytuje bezplatný přístup k videoklipům, které bežně stojí od 0,99 do 14,99 USD. Jde o klasické filmy, dokumenty, hudební či kreslené filmy i další videonahrávky.

Je možné, že Google testuje nový reklamní systém s reklamními spoty…Jan Wagner

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.