Valerie Wágnerová: Návštěva velvyslankyně Austrálie na Univerzitě Pardubice

čtvrtek 13. dubna 2000 ·

V pátek 14. dubna se uskuteční v univerzitní aule setkání vedení Univerzity Pardubice s velvyslankyní Austrálie v České republice paní Margaret Adamsovou V pátek 14. dubna se v 15 hodin uskuteční v univerzitní aule setkání vedení Univerzity Pardubice s velvyslankyní Austrálie v České republice paní Margaret Adamsovou. Na návštěvu univerzity přijede společně se senátorkou doc. Jaroslavou Moserovou. Setkání budou přítomni vedle rektora a prorektorů i představitelé fakult. Paní velvyslankyně bude mít poprvé příležitost se seznámit s vzdělávací a výzkumnou činností univerzity a jejích jednotlivých fakult a Ústavu jazyků a humanitních studií, s organizací studia a chodu vysokoškolské instituce v Pardubicích. Bude mít možnost si rovněž prohlédnout moderní Univerzitní knihovnu s rozsáhlým knižním fondem a dalšími špičkovými službami, které toto knihovnické zařízení nabízí nejen studenům a zaměstancům univerzity, ale rovněž veřejnosti celého regionu.

Valerie Wágnerová

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.