Valerie Wágnerová: Rektor Univerzity Pardubice uvítá náměstkyni ministra vnitra

úterý 7. prosince 1999 ·

Diskusní pořad „Hosté rektora“ tentokrát s náměstkyní Yvonne Steckovou. Již popáté si pozval rektor Univerzity Pardubice prof. Pytela zajímavého hosta, významnou osobnost na posezení a povídání o zajímavostech a úskalích oblasti, v níž pracovně působí. Tentokrát pozvání rektora přijala náměstkyně ministra vnitra České republiky zabývající se reformou veřejné správy - prof. Ing. Yvonne Strecková, CSc.


Do posluchárny A2 nové univerzitní auly jsou ve čtvrtek 9. prosince od 17 hodin zváni všichni, koho zajímají aktuální problémy veřejné správy, ale také výrazná osobnost paní náměstkyně. Ta je v současnosti nejpovolanějším odborníkem koordinujícím vypracování koncepce reformy ve veřejné správě a dohlížejícím na její realizaci. Téma a zajímavý host přiláká jistě nejen studenty a odborníky z univerzity, zejména pak z Fakulty ekonomicko-správní, jimž je veřejná správa nejblíže. Myšlenkou diskusních pořadů rektora je v méně oficiálním prostředí přiblížit probíraná témata i těm méně znalým a informovaným. 

Do příjemného prostředí nové vysokoškolské posluchárny je srdečně zvána i veřejnost.

Valerie Wágnerová

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.