redakce: Těšíme se do školy

úterý 7. prosince 1999 ·

V nakladatelství GRADA Publishing vychází multimediální vzdělávací CD-ROM pro děti ve věku 4 - 7 let.

Tento multimediální titul je koncipován podle vzdělávacích programů mateřských škol v České republice. Hravým a zábavným způsobem vytváří, rozvíjí a procvičuje dovednosti potřebné pro úspěšný vstup dítěte do 1. třídy. Protože se výuka na základní škole k těmto tématům opět vrací, poslouží toto dílo velmi dobře i prvňáčkům.
Program má snadnou a intuitivní obsluhu. Dítě dostává pokyny hlasem a jednoduše ovládá počítač myší. Za každou správnou odpověď je malý uživatel odměněn čtvrtinou penízku. Po získání 10 penízků poví kašpárek dítěti vtip. Za správný výkon při plnění úloh je také možno hrát jednoduchou hru. Rodičům a učitelům aplikace rovněž nabízí možnost podrobného vyhodnocení výkonu dítěte.


Běžná cena: 590 Kč
Cena školní multilicence: 990 Kč
Doporučení: Dárek pro budoucího školáka!

Hardware:
- od PC 486, alespoň 8 MB RAM,
- Windows 3.1 a vyšší, CD-ROM, zvuková karta,
- reproduktory nebo sluchátka,
- rozlišení monitoru 800 x 600, High Color
- velmi snadné ovládání programu
- pro dítě je práce s programem zábavou
- autoři: učitelky MŠ, pracovníci PPP
- vhodné pro MŠ i pro domácí použití

GRADA Publishing

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.