redakce: Brněnské centrum AIC nabízí informace o studiu v zahraničí

pátek 17. prosince 1999 ·

Hlavním posláním AIC je přispět k trvalému zapojení ČR do mezinárodní akademické spolupráce. Na Akademické informační centrum v Brně se mohou obracet zájemci o vysokoškolské studium v zahraničí. Jeho internetovou stránku si prohlíží průměrně přes sto lidí denně. Najdou na ní informace o vysokoškolském studiu v sedmnácti zemích světa. Její součástí je i databáze stipendií. Obsahuje více než pět set druhů stipendijních programů. V těchto dnech vychází přičiněním AIC v nakladatelství Doplněk také druhé aktualizované vydání publikace Za studiem do ciziny. Čtenáři se dozvědí, jak se přihlásit ke studiu, kde získat stipendium, jaké zkoušky je třeba absolvovat pro přijetí, jak je to s vízy a s pojištěním. Akademické informační centrum, které je jediným poradenským centrem toho rozsahu v ČR, je společným projektem Vzdělávací nad ace Jana Husa a Open Society Fund. Sídlí v Brně v Radnické ulici 8.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.