redakce: Půl miliónu slabikářů z nakladatelství ALTER

pondělí 8. listopadu 1999 ·

Sdělení nakladatelství, které dodává učebnice pro ZŠ. Nakladatelství ALTER jako největší dodavatel učebnic a učebních pomůcek pro první stupeň základních a obecných škol chce tímto popřát úspěchy všem 500.000 prvňáčků, kteří se v letech 1993 - 1999 učili ze Slabikáře Nakladatelství ALTER a z dalších 5.000.000 učebnic počátečního čtení a psaní dodaných školám. Vyučujícím i rodičům děkujeme za důvěru. Úspěchy přejeme také žákům vyšších ročníků 1. i 2. stupně ZŠ a nižších tříd gymnázií, kteří se na cestu za poznáním vydávají s učebnicemi ALTER.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.