redakce: Termíny přijímacích zkoušek na SŠ

pátek 29. října 1999 ·

Pokud se vaše ratolest chystá na střední školu, je dobré znát přesný termín přijímaček.
První kolo přijímacích zkoušek na střední školy zřizované státem se uskuteční v pondělí 17. dubna 2000, druhé kolo nejdříve ve čtvrtek 11. května 2000.
Talentové zkoušky se konají v termínu od 15. do 31. 1. 2000 podle "Opatření k zavedení pokusného ověřování organizace talentových zkoušek při přijímání ke studiu ve studijních oborech skupiny 82 "Umění, užité umění a rukodělná uměleckořemeslná výroba".


Žák ZŠ odevzdá přihlášku ke studiu v umělecké škole nejpozději do 15. listopadu 1999, do 30. listopadu ji ředitel ZŠ odešle příslušné umělecké škole.

Další podrobnosti:
Soubor pedagogicko-organizačních informací pro ZŠ, SŠ, VOŠ a školská zařízení na školní rok 1999/2000, Věstník MŠMT ČR, sešit 6, ročník 1999


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.