redakce: Filozofická fakulta má finanční problémy

sobota 2. října 1999 ·

Filozofické fakulta UK pravděpodobně utrácela více, než si mohla dovolit. Filozofická fakulta Univerzity Karlovy se dostala do finančních problémů. Překročila totiž loňský rozpočet o dvacetdva milionů korun. Pedagogové tak přijdou s největší pravděpodobností o třinácté platy a někteří studenti o stipendia . Za hospodaření fakulty odpovídá podle vysokoškolského zákona děkan fakulty, ale k jeho odvolání zatím vedení univerzity nepřistoupilo.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.