redakce: Dva kandidáti na místo rektora Univerzity Pardubice

úterý 19. října 1999 ·

31. ledna 2000 skončí tříleté funkční období současného rektora Univerzity Pardubice. 31. ledna 2000 skončí tříleté funkční období současného rektora Univerzity Pardubice prof. Ing. Oldřicha Pytely, DrSc. Ministr školství, mládeže a tělovýchovy ČR vyzval Akademický senát Univerzity Pardubice , aby do 19. listopadu předložil návrh kandidáta na rektora univerzity, který bude postoupen ke jmenování prezidentu republiky. Volební komise senátu se ujala přípravy voleb, které proběhnou v senátu dne 26. října 1999, kdy jednadvacet senátorů - členů Akademického senátu Univerzity Pardubice bude rozhodovat o kandidátu na funkci rektora na následující funkční období v letech 2000 - 2003. Ve středu 20. října od 15 hodin se v univerzitní aule představí na shromáždění akademické obce Univerzity Pardubice kandidující osobnosti na rektorský úřad. Jsou jimi významní akademičtí funkcionáři univerzity - doc. Ing. Miroslav Ludwig , CSc., současný prorektor univerzity, a doc. Ing. Ladislav Koudelka, DrSc., současný předseda Akademického senátu Univerzity Pardubice.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.