redakce: Mladí lide v ČR mají své první evropské informační centrum

čtvrtek 1. července 1999 ·

První pobočka evropské informační služby je otevřena v pražském Informačním centru pro mládež. První pobočka evropské informační služby Eurodesk, která má sloužit mladým lidem, je otevřena v pražském Informačním centru pro mládež na Senovážném náměstí. Smyslem projektu je zprostředkovávat mladým lidem informace o vzdělávacích, výměnných a národních programech, řekla novinářům Barbora Bauerova, která službu zabezpečuje. Databáze je každodenně obnovována a je mladým lidem k dispozici ve všech téměř 150 evropských centrech v 19 zemích.

Zdroj: Radio Praha 4. 5. 1999 

Internetové adresa:
http://www.eurodesk.cz
http://www.eurodesk.org

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.