redakce: S Leonardem do světa

středa 30. června 1999 ·

Jako jediné vzdělávací zařízení svého druhu v ČR byla do projektu zařazena brněnská obchodní a hotelová škola.
Jako jediné vzdělávací zařízení svého druhu v ČR byla Obchodní a hotelová škola Brno se sídlem v Bosonožské ulici zařazena do projektu Leonardo. "V praxi to umožňuje přibližně deseti našim studentům vyjíždět na tří až čtyřměsíční stáže do zemí Evropské unie" sdělila Slovu odborná učitelka brněnské školy Dagmar Švecová. Konkrétně se jedná o gastronomická vzdělávací zařízení v rakouském Retzu a italském Udine. S rakouskými a italskými kolegy Brňané udržují i další spolupráci, jejíž součástí jsou týdenní výměnné stáže. "Například v Rakousku tradičně připravujeme Den moravské kuchyně" podotkla D. Švecová.

Slovo dne 12.12.1998


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.