Webinář 9.12: Fyzika s Vividbooks a skládankovým učením s Petrou Boháčkovou a Slávkem Horou

úterý 8. prosince 2020 ·

Jak se dá spojit Vividbooks a skládankové učení? Na webináři si ukážeme, jak je možné propojit práci v domovských a expertních skupinách a rozšířenou realitu ve Vividbooks. Přijďte prožít jednu výukovou hodinu zároveň jako žáci i jako učitelé. Po tomto webináři už bude expertem každý. Webinář se koná ve středu 9.12.2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.