Webinář 3.12.: Moderní trendy ve vzdělávání nejen dospělých

čtvrtek 3. prosince 2020 ·

Národní pedagogický institut připravil na čtvrtek 3. prosince webinář pro střední a vyšší odborné školy, jejich sociální partnery, zástupce krajů a další zájemce o další vzdělávání a celoživotní učení. Přiblíží nové trendy ve vzdělávání jak prezenční, tak distanční formy, včetně online výuky.
Další informace a možnost registrace naleznete zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
3. prosince 2020 v 17:31  

Po asi čtvrtém kliknutí jsem našel. Nelákající nekonkrétní program, neznámí lektoři. Pro učitele ztráta času.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.