Webinář 24.11.: Distanční výuka fyziky s učebnicemi Vividbooks

pondělí 23. listopadu 2020 ·

Učit distančně fyziku rozhodně není lehká věc. Učitelé Františe Cáb a Bohuslav Hora ukážou, jak lze žáky aktivně zapojit do výuky pomocí interaktivních učebnic Vividbooks. Ty obsahují kromě zajímavých animací také otázky, které vedou žáky k přemýšlení, formulovaní vlastních názorů a objevování podstaty fyzikálních jevů. Součástí webináře bude kromě představení Vividbooks také praktická ukázka jejich použití v online hodině, při které si budete moci vyzkoušet roli žáka. A prostor bude i pro sdílení vašich nápadů a tipů, jak kvalitně a zajímavě učit fyziku během distanční výuky.


Webinář se koná v úterý 24.11.2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. 


Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.