Webinář 21.11.: Jak přenést bádání domů do distanční výuky.

sobota 21. listopadu 2020 ·

Lektorem tohoto webináře je Václav Fiala, učitel chemie a přírodopisu na 2. stupni ZŠ Brigádníků a také vítěz Global Teacher Prize 2020. V rámci své pedagogické praxe uplatňuje metody badatelské výuky, která pomáhá u žáků rozvíjet zájem o přírodní vědy, podporuje jejich zvídavost a objevitelského ducha. Během webináře nám ukáže různé způsoby, jak tento badatelský způsob výuky přesunout domů a umožnit ji tak žákům i v rámci distanční výuky. 


Webinář se koná v sobotu 21.11.2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. 


Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.