Webinář 19.11.: Wellbeing a podpora žáků s nepříznivými podmínkami v distanční výuce

středa 18. listopadu 2020 ·

Lektorkou je Lenka Felcmanová, místopředsedkyně ČOSIV. S lektorkou se budeme bavit o tom, jak zapojit žáky, kteří nemají příznivé prostředí pro distančí výuku a mají ztížené podmínky pro její realizaci, nebo jak vybudovat a posílit vztah učitel - žák i na dálku. Webinář se koná ve čtvrtek 19.11.2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.