Webinář 18.11.: Hodnocení v praxi - sdílení strategie na ZŠ Labyrinth

pondělí 16. listopadu 2020 ·

Společně s Pavlínou Loňkovou, učitelkou na prvním stupni ZŠ Labyrinth v Brně a autorkou webu Pancelcino.cz, a jejím kolegou Petrem Mihalcem navážeme na webináře s tématikou hodnocení. Petr s Pavlínou nám představí, jak na ZŠ Labyrinth zapojili Google Classroom do běžné výuky ve škole, jaký systém formativního a sumativního hodnocení si nastavili teď při distanční výuce a jaké příležitosti k (sebe)hodnocení teď nabízí svým žákům. 


Webinář se koná ve středu 18.11.2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.