Odborníci: Je třeba větší podpora ředitelů i znevýhodněných žáků

pátek 20. listopadu 2020 ·

Pandemie zdůraznila a zvětšila nerovnosti k přístupu ke vzdělání a potíže znevýhodněných žáků. Je třeba nastavit systém, který bude investovat do podpory kvalitních ředitelů a věnovat se každému dítěti tak, aby překonalo své slabší stránky a využilo silnější. Na konferenci Aspen Institutu Central Europe (AI) Kam kráčíš, Česko 2020 to zaznělo v debatě zástupců výzkumné i vzdělávací sféry, neziskových organizací, ministerstva školství i komunální politiky. Informuje ČTK. Celý text naleznete zde
Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.