NPI ČR se zapojuje do Evropského týdne odborných dovedností

úterý 10. listopadu 2020 ·

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) se v týdnu od 9. do 13. listopadu 2020 účastní významné akce, Evropského týdne odborných dovedností, jejímž cílem je zvýšit povědomí a vůbec atraktivitu odborného vzdělávání. NPI ČR se do události, kterou iniciovala Evropská komise, zapojuje coby partner pořádající mj. webináře nebo internetové kampaně. 


Stěžejním tématem NPI ČR v týdnu odborných dovedností je především kvalita odborného vzdělávání. Ukazuje se totiž stále jasněji, že bez kvalitního odborného základu pracovníků nemůže fungovat v mnoha oblastech skloňovaný průmysl 4.0, jehož aplikace představuje v globalizovaném světě jednu z hlavních podmínek ekonomického a společenského rozvoje. 


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.