Návrat dětí do škol. Nezbytnost, nebo hazard se zdravím? Ptejte se expertky

středa 18. listopadu 2020 ·

Je třeba se obávat o zdraví dětí i personálu škol? A jak dobře dokážou školy nastavená pravidla dodržovat? Poradí si s rouškami i mladší žáci? Redakce Seznam Zprávy se bude ptát pedagožky Petry Mazancové živě ve středu od 19:15 na webu Seznam Zprávy. Do diskuse se mohou zapojit i čtenáři. 


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Nowak řekl(a)...
18. listopadu 2020 v 17:22  

"Ptejte se expertky"
Petra Mazancová je na covi stejná expertka jako redaktoři Seznamu. Její vzdělání má k této problematice tak daleko jako jejich (učí AJ a společenské vědy). Exppertka jistě může být - ale ve všem jen těžko. Jestli je slušná tak rovnou uvede, že na covid expertka není.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.