MŠMT: Děti mohou být ráno místo družin ve svých třídách

pátek 13. listopadu 2020 ·

Místo ranních družin mohou být prvňáci a druháci od příštího týdne ve svých třídách a čekat tam na začátek vyučování pod dozorem učitelky či učitele na chodbě, kteří takto mohou hlídat více tříd. Ministerstvo školství to napsalo na dotaz ČTK k možnostem zajištění podmínky, aby se ve družinách nepotkávaly děti z různých tříd. Někteří ředitelé škol si stěžovali na to, že z důvodu nedostatku vychovatelek pro ně bude těžké zajistit zejména ráno povinné oddělení jednotlivých tříd v družinách. Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.