Zavřeno je 39 škol, dalších 208 má omezenou výuku

úterý 15. září 2020 ·

Podle statistik ministerstva zdravotnictví bylo k pátku 11. září zavřeno 39 škol. Nejvíce jich hygienici uzavřeli ve Středočeském kraji, a to deset. Dalších 208 škol mělo omezenou výuku minimálně v jedné třídě, nejvíce se to týkalo opět Středočeského kraje, kde bylo takto zasaženo 55 škol. Covid-19 se potvrdil u 193 pedagogů a 393 žáků či studentů. V karanténě kvůli tomu bylo k pátku 1123 učitelů a 5498 dětí. Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.