Organizátoři soutěží pro nadané si stěžují na mlčení ministerstva

čtvrtek 24. září 2020 ·

Organizátoři oborových soutěží a předmětových olympiád pro nadané žáky a studenty si stěžují, že s nimi ministerstvo školství a epidemiologové neřeší, za jakých podmínek by se letos soutěže mohly konat. Podle srpnového manuálu ministerstva pro školy by úřad na letošek soutěže vyhlašovat neměl. Později ale podle pořadatelů slíbil, že o tom s nimi ještě bude jednat. Dosud se to ale nestalo, uvedl v tiskové zprávě organizátor soutěže Chemiklání Jan Hrubeš. Informuje ČTK. Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.