Otevřít školy a školky bez omezení chce jen desetina Američanů, říká průzkum

čtvrtek 23. července 2020 ·

Pouze desetina Američanů si myslí, že by se měla na podzim předškolní zařízení a školy otevřít bez jakýchkoli omezení. Třetina lidí si návrat dětí do škol na podzim nepřeje vůbec. Vyplývá to z průzkumu agentury AP a společnosti NORC. Nadpoloviční většina dotázaných je toho názoru, že by se ve školách měly nosit minimálně roušky a zavést další opatření proti šíření koronaviru. Jak napsala agentura AP, výsledek ankety je v protikladu s obrazem, jaký o epidemii podává americký prezident Donald Trump, který tlačí na otevření škol. Tvrdí přitom, že pro to má širokou podporu a že demokrati s tím nesouhlasí z politických důvodů. Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.