V Praze 11 se zavírá mateřská škola. Pozitivní test na covid-19 měl jeden z pedagogů

středa 3. června 2020 ·

Ředitelka mateřské školy Karla Benediktová na školním webu píše: „Na základě pokynu hygienické stanice Praha, z důvodu pozitivního výsledku u pedagoga ze třídy Pomněnky MŠ Markušova je tato třída od 2.6.2020 od 13 hodin v karanténě. To znamená uzavřena do 12.6.2020. Hygienická stanice bude všechny rodiče docházejících dětí do Pomněnek kontaktovat.Na doporučení hygieničky a po projednání se zřizovatelem bude celá budova MŠ Markušova uzavřena od 3. do 5.6. 2020 z důvodu plošného testování zaměstnanců školy včetně čekání na výsledky testů. Aktuální informace vám vždy poskytneme.

Děkujeme za pochopení, doufáme, že vše bude v pořádku a konec školního roku si ještě ve školce společně užijeme.

Viru zmar!

K.BenediktováZdroj: MŠ Markušova

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.