Robert Plaga: Jsem rád, že neprošla „úřední maturita“. Studenti jsou možná připraveni lépe než dřív

úterý 2. června 2020 ·

Standardní maturita je určitě lepší řešení než maturita "úřední", studenti jsou připraveni dobře a to, že na Slovensku udělují maturitu „kontumačně“ české studenty při přijímačkách na vysoké školy nijak zásadně nepoškozuje. Mimo jiné takto mluví o letošních maturitách Robert Plaga v Interview ČT.


Pořad ke stažení naleznete zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
2. června 2020 v 13:33  

Přání otcem myšlenky?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.