Na potítku: Maturita 2020 – odpovědi na jakékoli otázky, 31.5. od 18:00

neděle 31. května 2020 ·

Autoři originálního projektu Na potítku budou dnes od 18:00 odpovídat na otázky k maturitě 2020. Projekt je zaměřen na interpretaci literárních děl a mimo jiné může pomoci s přípravou na maturitní zkoušku.


Přenos začne v 18:00 zde
Další informace o projektu naleznete zde

1 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
31. května 2020 v 10:07  

Nemělo by je ministerstvo zažalovat?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.