Manuál k ochraně proti koronaviru zvýšil ve školách stres, tvrdí Dobšík

pondělí 4. května 2020 ·

Zveřejněný manuál k ochraně proti koronaviru vzbudil ve školách ještě větší stres, než byl doposud, uvedl v České televizi předseda školských odborů František Dobšík. Nevoli podle něj vzbudilo doporučení pro práci rizikových skupin, jako jsou starší učitelé a provozní zaměstnanci, nejasný je podle něj také způsob financování ochranných pomůcek. Na žádost odborů o možnost dát k pravidlům připomínky ministerstvo školství nereagovalo, řekl Dobšík. Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
4. května 2020 v 23:31  

Co manuál, na naší škole zvýšila hladinu adrenalinu jedna maminka deváťačky. Maminka má koronavirus, celá rodina je v karanténě, v pondělí 11.5. jdou na testy, v úterý budou údajně mít výsledky, a prý pokud budou v pořádku, tak dcera nastoupí ve středu do školy na přípravu na přijímačky. Jak je to se spolehlivostí testů víme všichni své. Jedna češtinářka je po infarktu, druhá má těžké astma a cukrovku.

A teď babo a Plago raď.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.