František Dobšík: Není snadné říct, zda je správně, že se školy za těchto podmínek otevřely

pondělí 25. května 2020 ·

"Není snadné říct, zda je správně, že se školy za těchto podmínek otevřely," řekl šéf školských odborů František Dobšík ČTK. Podle něj by se mělo respektovat rozhodnutí epidemiologů. "Rozhodně si myslím, že by společnost měla začít fungovat běžně a standardně," řekl. U některých učitelů je ale nákaza riziková a nikdo nebyl schopen vyvrátit jejich obavy, dodal. Zdůraznil přitom, že tito lidé se ve většině případů nechtějí vyhýbat práci a mají zájem dohodnout se na výuce online.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.