Škola v pyžamu. Projekt pro ulehčení života učitelům i zoufalým rodičům

pondělí 6. dubna 2020 ·

Stránka "Škola v pyžamu" vznikla na základě zkušeností spousty rodičů a učitelů. Jsme skupinka nadšenců a z části i zoufalých rodičů, kteří hledali řešení, jak ulehčit život sobě i učitelům. Vytvořili jsme přehledný a intuitivní systém pro první a druhý stupeň základních škol, kde učitel jednoduše zadá, spravuje a hodnotí zadané úkoly. Rodičům zase ulehčí práci v tom, že nemusí složitě zkoumat, který úkol ještě zbývá s dítětem vypracovat, nebo jakým způsobem jej odevzdat.
Systém také umožňuje učiteli potřebnou látku nahrát na video a vysvětlit učivo žákům na dálku nebo se se všemi žáky spojit kamerou a uspořádat tak hodinu online, kdy se celá třída uvidí. Školu v pyžamu je možné užívat zcela zdarma.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.