Maturanti se do škol vrátí 11. května. V plném rozsahu se školy neotevřou

úterý 14. dubna 2020 ·

Od pondělí příštího týdne se znovu otevřou farmářské trhy, prodávat začnou řemeslníci a otevřou se i autosalóny. Ke kadeřníkovi a holiči si lidé dojdou až 25. května. Rozhodla o tom vláda. Studenti čtvrtých ročníků středních škol se vrátí do škol 11. května, a to kvůli maturitám. Stát plánuje školy otevírat postupně. V plném rozsahu se ale do července výuka do škol nevrátí. Informuje iDNES.

Celý text naleznete zde
Zprávu ČTK a video naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.