Vzdělávací program pro učitele – rozvoj žákovských gramotností

čtvrtek 12. března 2020 ·

Česká školní inspekce připravila pro učitele ZŠ a SŠ specifické vzdělávací programy, jejichž cílem je naučit pedagogy v hodinách využívat úlohy uvolněné z mezinárodních šetření PIRLS, TIMSS a PISA. Nabídka vzdělávání učitelů - zdarma a přímo ve školách - je ze strany České školní inspekce námětem pro zajištění vhodného programu pro pedagogy v době, kdy v souvislosti s mimořádnými opatřeními není realizována výuka žáků.
Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Q. E. D. řekl(a)...
12. března 2020 v 13:22  

"zajištění vhodného programu pro pedagogy v době, kdy v souvislosti s mimořádnými opatřeními není realizována výuka žáků"

Takže ten e-learning a videokonference, co s žáky každý den dělám, nejsou výuka a já to dělám zbytečně? No nazdar.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.