Do konce ledna lze navrhovat kandidáty na medaili MŠMT

sobota 18. ledna 2020 ·

Do konce ledna lze zasílat návrhy na nejlepší učitelky, učitele a další pracovníky ve školství, kteří by měli být oceněni Medailí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Medaile je nejvyšší ocenění za práci ve školství, kandidáty může navrhovat široká veřejnost. Medaile se uděluje za významnou pedagogickou, výchovnou, vědeckou nebo uměleckou práci, dlouhodobé vynikající působení ve školství nebo mimořádné zásluhy ve výchově a pedagogice. Kromě jednotlivců ji může získat i pracovní kolektiv nebo instituce.Návrh musí obsahovat jméno, příjmení a tituly kandidáta, datum narození, adresu bydliště a pracoviště, v případě instituce přesný název a adresu, a v obou případech také zdůvodnění navrhovaného ocenění. O udělení medaile rozhoduje ministr školství na základě došlých návrhů.

Medaile se uděluje od roku 1992, a to stříbrná a bronzová. Na Den učitelů 28. března ji každoročně předává ministr školství na slavnostním ceremoniálu v Senátu.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.