Opozice podpoří všechny návrhy navyšující platy učitelů

středa 4. prosince 2019 ·

Opoziční poslanci při dnešním hlasování o státním rozpočtu na příští rok podpoří všechny pozměňovací návrhy, které se týkají navýšení platů učitelů. Chtějí tak dosáhnout patnáctiprocentního růstu platů. Shodli se na tom zástupci ODS, Pirátů, KDU-ČSL, TOP 09, STAN i SPD, řekl na dnešní tiskové konferenci ve Sněmovně předseda hnutí STAN Vít Rakušan. Opozice vyzvala vládní sociální demokracii, aby se k ní přidala a některý z pozměňovacích návrhů podpořila. Informuje ČTK.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.