Digikoalice podporuje spolupráci v mediálním vzdělávání

úterý 26. listopadu 2019 ·

Digikoalice je platforma ministerstva školství, která v současné době propojuje 185 organizací, jejichž společných cílem je rozvoj digitálního vzdělávání v Česku. Cílem setkání bylo identifikovat synergie a možnosti spolupráce aktérů v oblasti digitálního vzdělávání v roce 2020. „Dnešní výroční setkání DigiKoalice by mělo být ukázkou toho, jak si vzájemně naslouchají soukromý sektor, veřejný sektor, školy a další partneři,“ zmínil předseda DigiKoalice Jaroslav Faltýn.Hlavním programem akce byly diskuzní workshopy, kde účastníci intenzivně debatovali o pěti hlavních tématech, kterými byly:

- podpora učitelů MŠ a ZŠ v digitálních tématech,
- umělá inteligence,
- kybernetická bezpečnost a chybějící lidské kapacity,
- digitální infrastruktura škol,
- synergie při pořádání akcí a konferencí v roce 2020.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.