Vedení Prahy si vytyčilo cíle v sociální oblasti, školství i v IT

pátek 4. října 2019 ·

"V bytové situaci se snažíme o to, aby rodiny, které bydlí v ubytovnách, mohli mít důstojné bydlení v klasických bytech. Takže v příštím půlroce kromě dlouhodobé koncepce ubytujeme třicítku těchto znevýhodněných rodin," řekla předsedkyně zastupitelů Pirátů Michaela Krausová. Spuštěn bude rovněž pilotní projekt bydlení pro lidi s autismem. Ve školství chce vedení Prahy podpořit sociálně znevýhodněné děti. Školy a školky, které o to projeví zájem, budou moci získat pro tyto děti peníze například na výlety nebo obědy. Zvýšen bude i příspěvek městským částem na žáka z 2700 korun na 3200 korun. Informuje ČTK.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.