Regionální konference ČŠI pro ředitele základních a středních škol

čtvrtek 17. října 2019 ·

Existuje stále větší množství dat poukazujících na skutečnost, že velmi záleží na tom, do jaké školy a v jakém kraji žáci chodí. Rozdíly nejsou pouze ve výsledcích vzdělávání, které jsou již delší dobu velkým tématem. Rozdíly panují v pedagogickém vedení, podpoře učitelů, konkrétním průběhu výuky i v míře podpory jednotlivých gramotností a v úrovni, které v nich žáci dosahují. Některé aspekty ředitel školy ovlivní jen těžko. O jiných oblastech však stojí za to diskutovat.Často se hovoří také o přenositelnosti mezinárodních poznatků do domácí praxe. Součástí konferencí tak bude rovněž představení zahraničních zkušeností konkrétních škol z jednotlivých krajů, které dokázaly převzít zahraniční inspiraci a využít ji pro zvyšování kvality vzdělávání ve své škole.

Regionální konference se uskuteční v období říjen–prosinec 2019 v několika krajských městech České republiky.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.