Evropský týden odborných dovedností 2019. Konference Digitalizace, polytechnika a inovace ve vzdělávání

sobota 5. října 2019 ·

Evropský týden odborných dovedností se koná letos již počtvrté a proběhne v týdnu od 14. do 18. října 2019. Jeho cílem je inspirovat zejména mladé lidi k objevování a rozvíjení svého nadání prostřednictvím odborného vzdělávání, které Evropská komise představuje jako atraktivní, kvalitní a perspektivní oblast studia. Národní ústav pro vzdělávání se do Evropského týdne odborných dovedností zapojuje uspořádáním konference Digitalizace, polytechnika a inovace ve vzdělávání a zveřejněním nové části webu www.eqavet.cz s informacemi o nových možnostech a kvalitním zajištění zahraničních výjezdů pro učitele, experty a další pracovníky ve vzdělávání.Konference Digitalizace, polytechnika a inovace ve vzdělávání se koná 16. října 2019 od 10 do 16 hodin v hotelu Iris EDEN. Až do 6. října (nebo do naplnění kapacity konference pro sto lidí) se může každý přihlásit prostřednictvím online přihlašovacího formuláře.

Články v nové sekci webu www.eqavet.cz Získejte zkušenosti v zahraničí jsou určené zejména zástupcům středních a vyšších odborných škol a dalším pracovníkům ve školství, kteří se v nich dočtou o možnostech zahraničních výjezdů, o tom, jak prakticky postupovat při plánování cesty, v jejím průběhu i po návratu, co jim pomůže a na co si mají dát pozor.

Festival odborných dovedností a mapa dalších akcí 

Dům zahraniční spolupráce pořádá 15. října 2019 Festival odborných dovedností (VET fest) ve Vnitroblocku v Holešovicích. Návštěvníci se mohou seznámit s obory, které je možné studovat na středních školách v ČR, popovídat si přímo se žáky a učiteli zastoupených škol a zjistit, jak lze vyjet na odbornou stáž do zahraničí s programem Erasmus+ a co všechno jim taková zkušenost může dát. Součástí programu bude beseda se zajímavými hosty, soutěže, módní přehlídka, taneční vystoupení nebo slam poetry.


Další informace a seznam akcí naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.