Výzva k předkládání žádostí o poskytnutí dotace v rámci OP Zaměstnanost

pátek 2. srpna 2019 ·

Výzva Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy k předkládání žádostí o poskytnutí dotace v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Cílem výzvy je zvýšení kvality systému dalšího vzdělávání.


Cílové skupiny:

Instituce trhu práce a jejich zaměstnanci
Zaměstnavatelé, agentury práce, sociální partneři,
Poskytovatelé vzdělávání
Krajské orgány, obce
Neziskové organizace
Organizace řízené MŠMT

Žádosti o poskytnutí dotace se podávají MŠMT v termínu od 2. 8. 2019 do 2. 9. 2019.


Další informace naleznete zde

2 komentářů:

Janek Wagner řekl(a)...
2. srpna 2019 v 18:25  

Jaký má smysl publikovat podobné odkazy na výzvy?

Unknown řekl(a)...
3. srpna 2019 v 7:04  

Ministerstvo pouze oznamuje, že nasype do Národního ústavu pro vzdělávání, školského poradenského zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV) dalších 160 milionu korun. Prostě, jen tak, pro pořádek.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.