Shromážděním učitelů začal další víkend protestů v Hongkongu

sobota 17. srpna 2019 ·

Ve finanční čtvrti Hongkongu se dnes shromáždili učitelé, aby vyjádřili podporu studentům a dalším účastníkům demonstrací, které tato bývalá britská kolonie zažívá už dva a půl měsíce. Informuje ČTK.

Celý text naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
18. srpna 2019 v 13:06  

odbory by měly organizovat exkurze abychom byli připraveni na bouřlivé listopadové oslavy

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.