Festival bezpečného internetu: Odborná konference pro pedagogy

čtvrtek 11. července 2019 ·

„Jste pedagog v mateřské, základní nebo střední škole? Metodik prevence nebo nadšený student pedagogické fakulty? Zajímáte se o preventivní aktivity v oblasti bezpečnosti na internetu a bezpečného využívání digitálních technologií ve výuce i mimo ni? Potom je naše konference určena právě vám. V rámci programu se seznámíte s celou řadou preventivních a osvětových aktivit. A nejen to,“ zvou pořadatelé konference, která se koná v rámci Festivalu bezpečného internetu.

Pořadatelé pokračují:

Naši řečníci vám ukážou jak s těmito aktivitami pracovat ve třídě. Těšit se můžete na E-bezpečí a program O2 Chytrá škola, knihu Online zoo od CZ.NIC nebo třeba on-line kurz pro žáky s názvem Digitální stopa, který pro vás připravil Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost. Nezáleží na tom, odkud pocházíte nebo kde právě pracujete/studujete. Na výběr máte hned ze dvou míst a termínů konání:

Karlovy Vary – 15. 10. 2019
Olomouc - 21. 10. 2019


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.