Chystá premiér odvolání ministra Plagy?

čtvrtek 16. května 2019 ·

„Damoklův meč visí i nad dalším z ministrů Babišova kabinetu. Šéf resortu školství Robert Plaga se na seznamu lidí určených k vyhazovu objevil jako jeden z prvních už v lednu. Tehdy se za něj však postavily školské organizace včetně rektorů vysokých škol a univerzit,“ píše v souvislosti s koncem ministra kultury Petr Kolář v MF DNES.

Kolář pokračuje:

Premiéra Babiše to tehdy zarazilo, tak vzal zpátečku. Podle zdrojů z jeho okolí však Plagovi stále nemůže přijít na jméno. Konec ministra je prý jen otázka času, čeká se na první chybu.


Celý text naleznete v MF DNES

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
18. května 2019 14:40  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.