25. ročník Mezinárodního veletrhu fiktivních firem

pondělí 11. března 2019 ·

25. ročník Mezinárodního veletrhu fiktivních firem se uskuteční ve dnech 20.–22. března v Křižíkově pavilonu B na výstavišti v Praze-Holešovicích. Na veletrh je přihlášeno 124 firem z 10 zemí (Belgie, Bulharsko, Česká republika, Itálie, Lucembursko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovensko a Španělsko). Veletrh začíná slavnostním zahájením 20. března od 13:00 hodin.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.