Studenti se bouří kvůli přednášce Ovčáčka. Vystoupení bylo nedůstojné, zlobí se

čtvrtek 6. prosince 2018 ·

Skupina studentů pražské Vysoké školy ekonomické v Praze kritizuje proděkana Národohospodářské fakulty Miroslava Ševčíka za uspořádání přednášky hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka na akademické půdě. Ševčík označil Ovčáčka za "nejvzdělanějšího mluvčího, kterého kdy prezident měl". "Cítili jsme potřebu říci, že ne celá VŠE je takto nekritická vůči osobě pana Ovčáčka. Navíc daná tematika (fake news – poznámka redakce), ke které se pan mluvčí vyjadřoval, vyzněla z jeho úst spíše jako provokace," řekla Aktuálně.cz Jana Soukupová.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.