On-line seminář 10.10: Tvorba 3D objektů jednoduše

úterý 9. října 2018 ·

Setkání prezentuje možnosti využití tištěných 3D modelů ve výuce. Předvede možnosti získávání 3D modelů – jak využitím hotových modelů, tak vlastní tvorbou modelu v jednoduchém online prostředí. Online setkání může sloužit jako inspirace k využití 3D modelů pro učitele různých předmětů. Součástí prezentace budou i odkazy na zajímavé webové stránky s tématikou 3D modelů a jejich tisku.


Obsah setkání:

• Úvod do 3D tisku
• 3D modelování – hledání hotových modelů, tvorba jednoduchých modelů, export, import, úprava hotových modelů, skládané modely, pohyblivé mechanismy
• Návaznost na RVP ZV

Setkání je určeno:

• učitelům 1. i 2. stupně, kteří uvažují o případném využití 3D modelování a tisku ve výuce
• každému, kdo se chce o 3D modelování a 3D tisku něco dovědět a třeba si vytvořit přívěšek na klíče nebo jiný model pro potěšení

Setkání se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.