Diskuse 9. října: Komu pomůže, nebo uškodí reforma financování regionálního školství?

pondělí 8. října 2018 ·

EDUin zve na diskusi o chystané reformě financování regionálního školství,která bude hledat odpovědi na to, zda bude nový systém dostatečně předvídatelný, jaké budou jeho reálné dopady a zda se povede srovnat rozdíly mezi jednotlivými kraji v kvalitě škol.

 
Diskutovat budou:

Zuzana Matušková, náměstkyně, MŠMT
Pravoslav Němeček, místopředseda Asociace ředitelů základních škol
Martin Čech, Česká biskupská konference
Pavel Klíma, ředitel ZŠ a MŠ Malšice
Petr Bannert, MŠMT

Diskusi moderuje: Miroslav Hřebecký, EDUin

Diskuse se koná 9. 10. od 17.00 do 19.00 v Pražském kreativním centru, Staroměstské náměstí 4, Praha 1.


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

PP řekl(a)...
8. října 2018 v 16:03  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.